ARAMA     YAYINEVİ     KATEGORİ    

Anasayfa / Banka Hesap Numaralarımız

Banka Hesap Numaralarımız

Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi anasayfamızdaki ücretsiz üye olmak için tıklayınız butonunu kullanarak yapabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizi siteye girdikten sonra ürününüzü sepetinize eklemelisiniz. Sepetinizden Satın Al butonu ile Teslimat ve Fatura adresi ekranına gelebilir, bilgilerinizi doldurduktan sonra, devam et butonu ile Ödeme Ekranına geçebilirsiniz.

Ödeme ekranında kredi kartı bilgilerinin alt tarafında Havale Linkini tıkladığınızda size banka ve hesap numaralarımızı açacaktır. Dilediğiniz bir tanesini seçip ve bilgileri not etmelisiniz. Banka bilgilerinizi not aldıktan sonra devam ederek sipariş onay ekranına geçebilirsiniz. Sipariş onay ekranında size; ürün sayfasında havale indirimi ile belirtilen fiyat üzerinden ödeyeceğiniz yeni tutarı gösterecektir. Bu tutarı not edip ürün bilgilerinizi kontrol ettikten sonra en altta bulunan Siparişi Onayla butonunu sadece 1 kez tıklamalısınız.Sistem size, açacağı yeni sayfada bir sipariş numarası verecektir.
Bu sipariş numaranızı havale yapacağınız bankaya, havalenizin açıklama kısmına ekletmelisiniz.

Ödeme işleminizi yaptıktan sonra tutar hesaplarımızdan kontrol edilerek siparişiniz onaylanacaktır. Daha sonra size havalenizin onaylandığına dair bir e-posta ulaşacaktır. Bu e-postayı aldığınızda siparişiniz hazırlanma aşamasına geçmiş olacaktır.

Banka Hesap Numarlarımız

KUVEYTTÜRK Şube Adı: LALELİ ORDU CAD
Şube Kodu : 193
Hesap Numarası - Hesap Sahibi : 7014735 - MAVİLALE BASIM YAYIN SAN.TİC.LTD.ŞTİ
IBAN : TR 29 0020 5000 0070 1473 5000 02
ZİRAAT BANKASI Şube Adı: VATAN
Şube Kodu : 960
Hesap Numarası - Hesap Sahibi : 575122185003 - MAVİLALE BASIM YAYIN SAN.TİC.LTD.ŞTİ
IBAN : TR 55 0001 0009 6057 5122 1850 03
Heweso E-ticaret Sistemi kullanılarak hazırlanmıştır.
  Yükleniyor...